WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Fajerwerków nie było, ale Szymański pewnie wygrał po powrocie

Dodano: 4.10.2019 22:22
Źródło: LM.pl

Jednogłośną decyzją sędziów Patryk Szymański pokonał Denisa Kriegera podczas Tymex Boxing Night 9. Była to jego pierwsza wygrana od marca 2018 roku.

Starcie z Denisem Kriegerem było powrotem Szymańskiego na zawodowy ring po dwóch porażkach z rzędu i ogłoszeniu zakończenia kariery. Z Mołdawianinem koninianin przeboksował osiem rung i choć takich fajerwerków, jak choćby podczas ostatniego pojedynku z Talarkiem, nie było, to Szymański zanotował pewną wygraną.

W piątek pięściarz z Konina walczył przede wszystkim bezpiecznie. Punktował rywala i nie szedł na wymianę ciosów, jak ze wspomnianym już Talarkiem. Nie ustrzegł się błędów, Krieger kilka razy dobrze go trafił, w siódmej rundzie Szymański mocno odczuł jego lewy sierpowy, desek jednak nie zaliczył, a po chwili uratował go gong kończący rundę.

Porażka z 31-letnim Kriegerem w ogóle nie wchodziła w grę, jeżeli Szymański miał marzyć jeszcze i jakiejkolwiek przyszłości w boksie. Ostatecznie sędziowie nie zaskoczyli i zgodnie orzekli wygraną koninianina na punkty. Tym samym Szymański doczekał się w końcu swojej dwudziestej wygranej, zwyciężając po raz pierwszy od marca 2018 roku.

Jednocześnie wiadomo już, że kolejna walka Szymańskiego odbędzie się już za półtora miesiąca. 23 listopada koninianin wystąpi na gali MB Boxing Night 6 w Dąbrowie Górniczej. Jego rywal nie został jeszcze ogłoszony

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:boks,   Patryk Szymański,   Tymex Boxing Night,   Denis Krieger

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO