WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Uczniowie ZS im. M. Kopernika na pikniku integracyjnym

Dodano: 14.10.2019 14:25
Źródło: LM.pl

Pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, musztra paradna i tor przeszkód. To wszystko podczas Jesiennego Pikniku Integracyjnego, który odbył się w Zespole Szkół im. M. Kopernika w Koninie.

W budynku przy ul. Żeglarskiej na młodzież czekało sporo atrakcji. Strażacy z OSP Chorzeń zaprezentowali sprzęt ratowniczo-gaśniczy, pokaz prądów gaśniczych zwartych, rozproszonych i kurtyny gaśniczej. Młodzież z pierwszej klasy o profilu ratowniczo-medycznym zorganizowała natomiast pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, a uczniowie z klas wojskowych zademonstrowali musztrę regulaminową, paradną, piosenki marszowe i pokaz z chwytów bronią. Nie zabrakło też sprawnościowego toru przeszkód na czas, którego celem było pobudzenie aktywności fizycznej i sportowej, a także propagowanie aktywnego wypoczynku.

Na zakończenie pikniku wszyscy uczestnicy spotkali się w kawiarence, gdzie czekały na nich owoce i ciasta przygotowane przez uczniów ZS im. M. Kopernika.

fot. ZS im. M. Kopernika w Koninie

slajd 1 z 21
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO