WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ekspozycje modowe, bezpłatne spotkania i konsultacje, warsztaty projektowe

Materiał promocyjny

Dodano: 16.10.2019 15:08

Sześć dni atrakcji w Ferio Konin już od 21 października!

Przez cały tydzień, począwszy od najbliższego poniedziałku, na terenie centrum handlowego Ferio powstanie aż 10 scenek modowych, a każda w innym stylu i w odmiennej scenografii.

Stylizacje przygotowane przez Magdalenę Turnicką – Osobistą Stylistkę nawiązywać będą do najpopularniejszych styli modowych, zobaczymy m.in. outfit typu casual, boho czy glamour, nie zabraknie tez propozycji dla amatorów mody wygodnej, nieszablonowej – w stylu sportowym czy tzw. grunge.

Co ciekawie – wszystkie rozwiązania zaproponowane przez stylistkę bazować będą wyłącznie na asortymencie dostępnym w lokalnych sklepach.

W ramach wydarzenia z pewnością dowiemy się więcej na temat obowiązujących trendów jesień/ zima 2019/2010. Co więcej, dzięki organizowanym spotkaniom i indywidualnym konsultacjom, Magdalena Turnicka zdradzi nam tajniki doboru kolorów, a z pomocą specjalistycznych ram kolorystycznych przeprowadzi wśród klientek analizę typu urody. Dzięki wskazówkom specjalistki dowiemy się co i jak kupować, by zbudować tzw.  kapsułową garderobę – czyli bazę wyjściową do wielu wariacji modowych!

Tematyka wizażu to kolejny istotny element kampanii, więcej na temat przybliży Gabriel Zamojski – makijażysta z Studio Makijażu Zamojski. Podczas wykładu Gabriel pomoże nam zrozumieć techniki idealnego makijażu, podpowie jakie triki makijażowe stosują gwiazdy i jak dopasować konkretne techniki makijażu do indywidualnych potrzeb.

Amatorzy handmade i rękodzieła mogą już zacierać ręce. Dzięki organizowanym warsztatom projektanckim, każdy uczestnik będzie mógł bowiem własnymi rękoma stworzyć małe arcydzieło, a do tego w pełni użytkowe! Projektantka ceramiki Marta Kwiatek wraz Martą Sztubą projektantką grafiki - poprowadzą warsztaty tworzenia kokardy modowej. Do dyspozycji uczestników będzie przygotowany cały set półproduktów niezbędnych do przygotowania broszki w postaci kokardy – najmodniejszego dodatku tego sezonu.

To nadal nie wszystko! Dla aktywnych uczestników spotkań organizatorzy przygotowali konkurs. Nagrodą są zakupy ze specjalistami: Magdaleną Turnicką - osobistą stylistką oraz Gabrielem Zamojskim – makijażystą. Sześciu laureatów prócz fachowego doradztwa podczas zakupów, otrzyma kieszonkowe w postaci kart podarunkowych Ferio, każda na kwotę 200 zł.

Wszystkie proponowane aktywności są bezpłatne, obowiązuje limit miejsc. Aby wziąć udział w spotkaniach czy konsultacjach należy wybrać w formularzu interesujący nas blok tematyczny i zapisać się.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza on line, osadzonego w ramach wydarzenia utworzonego na facebook.com/feriokonin.

Więcej informacji oraz pełen harmonogram wydarzenia dostępny jest na www.feriokonin.pl.

  • Ekspozycje modowe, bezpłatne spotkania i konsultacje, warsztaty projektowe
  • Ekspozycje modowe, bezpłatne spotkania i konsultacje, warsztaty projektowe
  • Ekspozycje modowe, bezpłatne spotkania i konsultacje, warsztaty projektowe

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ferio,   moda
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO