WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Luźna gierka: Jaki będzie nowy sezon KKF w II lidze futsalu?

Dodano: 4.11.2019 21:22
Źródło: LM.pl

Po pierwszym rozegranym spotkaniu w nowym sezonie tematem ,,Luźnej gierki" był futsal i KKF Konin. Gośćmi programu byli działacze konińskiego klubu - Włodzimierz Przybyła i Arkadiusz Hofman.

Podstawowym pytaniem, które nurtuje wielu kibiców futsalu w Koninie, jest awans do I ligi. Goście poniedziałkowej ,,Luźnej gierki" podkreślali, że jest to ich marzenie, ale starają się realnie patrzeć na sytuację. A ta przynosi problemy znane z poprzednich sezonów - finansowe i kadrowe, związane głównie z nakładaniem się sezonów na hali i na trawie.

Rozwiązaniem mogą być dwa fundamenty KKF Konin, nad którymi pracują działacze. To drużyny młodzieżowe, które powstały już w zeszłym sezonie i będą rozwijane w obecnym oraz środowiskowa liga futsalu, o której reaktywacji myślą działacze KKF. Jakie są ich plany związane z tymi projektami? Posłuchajcie sami w poniższej rozmowie.

Lista poruszonych tematów:
1:30 O pierwszym meczu w sezonie
3:36 Rywale w tym sezonie
6:13 Czy w Koninie będzie I liga?
10:20 Jak KKF radzi sobie z wyzwaniami finansowymi i organizacyjnymi?
19:34 O drużynach młodzieżowych
25:21 Dlaczego warto wybrać futsal, a nie piłkę nożną?
30:11 Młodzi zawodnicy KKF warci uwagi
32:08 O innych inicjatywach futsalowych w regioni

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:futsal,   II liga,   sport,   KKF Konin,   Luźna gierka,   Arkadiusz Hofman,   Włodzimierz Przybyła

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO