WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Stare Miasto. Trwa rozbudowa Urzędu Gminy. Będzie drugie piętro

Dodano: 8.11.2019 12:57

Trwa rozbudowa Urzędu Gminy w Starym Mieście.

Rozbudowa siedziby zaczęła się 7 października br. W związku z pracami budowlanymi, mocno ograniczona została możliwość parkowania w pobliżu urzędu. Na czas rozbudowy przygotowany został parking tymczasowy na terenie zielonym przy ulicy Głównej, obok budynku w którym mieści się siedziba Stowarzyszenia Solidarni w Partnerstwie.

Do obecnego urzędu dobudowywane jest drugie piętro. - W ramach pierwszego etapu, do końca tego roku, powstanie stan surowy zamknięty, a więc ściany, zadaszenie, okna, ocieplenie – informuje Janusz Frysiak z UG w Starym Mieście. - Wartość tych prac to prawie 540 tysięcy złotych. W przyszłym roku będziemy planować wykończenie.

Jak twierdzą włodarze gminy, rozbudowa jest konieczna. - Robimy to z myślą o mieszkańcach. Przybywa bowiem zadań zleconych, a to nie idzie w parze z miejscem i wzrostem zatrudnienia w urzędzie. Nie ma gdzie gdzie archiwizować dokumentów, obsługiwać klientów. Chodzi o podniesienia komfortu i jakości obsługi mieszkańców gminy.

slajd 1 z 4
NASTĘPNY SLAJD

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Stare Miasto,   rozbudowa urzędu,   Urząd Gminy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO