WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Nasze Sprawy. Wszystko drożeje. Co z wodą i ściekami?

Dodano: 26.11.2019 20:36

Od nowego roku zdrożeją w Koninie opłaty za śmieci, ciepło i prąd. Czy za wodę oraz ścieki również zapłacimy więcej? O tym w najnowszym programie „Nasze Sprawy”.

W 2017 roku, po burzliwej dyskusji konińskich radnych wzrosły ostatni raz opłaty za wodę i ścieki. Mieszkańcy płacą za nie w sumie 13,96 zł za metr sześcienny. Czy po nowym roku ta cena wzrośnie? Na to pytanie odpowiedzą: Maciej Nowicki i Maciej Milczarek z Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Koninie.

  • Nasze Sprawy. Wszystko drożeje. Co z wodą i ściekami?

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nasze sprawy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Prezydent zamiast wprowadzić kontroling kosztów, oszczednosci i programy jakościowe w spółkach to wpycha tam ziomkow i podnosi ceny mieszkańcom. Doskonały gospodarz
Dodano: 26.11.2019 22:44    Przez: Bazyli Opona
Przykład pan Drzewiecki wybitny specjalista PO-koleżeńsku
Dodano: 26.11.2019 23:33    Przez: ~Spaleni że wstydu
Synuś Józefa to wielki rzecznik tej instytucji wodociągowej, a te podwyżki są na takich jak on i podobnych. Obecny prezydent nie rusza swojaków z SLD.
Dodano: 27.11.2019 16:08    Przez: Hans Gruber
Faktycznie nie zły ledwo wlazł na stołek i już śmieci się nie bilansują.PO-dwyżki dla mieszkańców to jest kara za nieudolność zarządzających i sortowanie śmieci!!!
Dodano: 27.11.2019 17:02    Przez: ~PO
generalnie w Europie od Polski energia elektryczna tansza jest tylko w Rumunii i ALbanii czyli zgodnie z polityką ekonomiczną pisiorkőw dążenie do panstwa dobrobytu musi polegać na podwyzkach cen energii - musimy byc w czołőwce przynajmniej jak niemcy u ktőrych energia jest jedna z najdrozszych w EUROPIE. A swoją drogą nigdzie nie znalazłem aby jakaś menda ekonomiczna przeliczyła jak się mają koszty energii,wody,ciepła,smieci,paliwa do płacy minimalnej w Polsce,Niemczech czy Francji.A to dopiero nam odpowie gdzie jesteśmy.
Dodano: 26.11.2019 23:38    Przez: ~pisior

KOMENTARZE

Prezydent zamiast wprowadzić kontroling kosztów, oszczednosci i programy jakościowe w spółkach to wpycha tam ziomkow i podnosi ceny mieszkańcom. Doskonały gospodarz
Dodano: 26.11.2019 22:44    Przez: Bazyli Opona
Przykład pan Drzewiecki wybitny specjalista PO-koleżeńsku
Dodano: 26.11.2019 23:33    Przez: ~Spaleni że wstydu
Czysta ekonomia ceny podnoszone są wszędzie.
Dodano: 27.11.2019 09:32    Przez: Aga
Synuś Józefa to wielki rzecznik tej instytucji wodociągowej, a te podwyżki są na takich jak on i podobnych. Obecny prezydent nie rusza swojaków z SLD.
Dodano: 27.11.2019 16:08    Przez: Hans Gruber
Na śmieciach niby komunalne firmy generują duży zysk mimo swojej rozrzutności. Miasto jest ich właścicielem, komunalna firma winna działać po kosztach i wtedy śmieci są tańsze, woda i ścieki, wysypisko, komunikacja. Z budżetu na te wspaniałe miejskie firmy płyną pieniądze , o minimalizacji kosztów działalności i o ukróceniu marnotrawstwa można zapomnieć . Mieszkańcom pozostaje tylko płacić. Bardzo dziwne podejście władzy.
Dodano: 27.11.2019 21:07    Przez: Piotr
generalnie w Europie od Polski energia elektryczna tansza jest tylko w Rumunii i ALbanii czyli zgodnie z polityką ekonomiczną pisiorkőw dążenie do panstwa dobrobytu musi polegać na podwyzkach cen energii - musimy byc w czołőwce przynajmniej jak niemcy u ktőrych energia jest jedna z najdrozszych w EUROPIE. A swoją drogą nigdzie nie znalazłem aby jakaś menda ekonomiczna przeliczyła jak się mają koszty energii,wody,ciepła,smieci,paliwa do płacy minimalnej w Polsce,Niemczech czy Francji.A to dopiero nam odpowie gdzie jesteśmy.
Dodano: 26.11.2019 23:38    Przez: ~pisior
Podziękuj Tuskowi i PO srali na nas w Brukseli dla swojego interesu i makreli i najmłodszego w rodzinie makarona
Dodano: 26.11.2019 23:51    Przez: ~Budka
~Budka - teraz sra (jak to napisałeś) inna opcja. Za czasów PO nie było takich podwyżek i tylu skandali jak teraz.
Dodano: 27.11.2019 09:30    Przez: Aga
Akurat Drzewiecki pisiorski trollu okazał się zupełnie niezłym prezesem.Porozmawiaj zanim coś napiszesz z pracownikami MZGOK
Dodano: 27.11.2019 07:47    Przez: Spalarnia
Faktycznie nie zły ledwo wlazł na stołek i już śmieci się nie bilansują.PO-dwyżki dla mieszkańców to jest kara za nieudolność zarządzających i sortowanie śmieci!!!
Dodano: 27.11.2019 17:02    Przez: ~PO
Na szczęście prezydentem nie został prawie wielebny bo dopiero Konin miałby specjalistów ...po szkole Rydzyka