WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

W najbliższą sobotę warsztaty dla kobiet i z kobiecej perspektywy

Dodano: 2.12.2019 13:19

Już w sobotę, 7 grudnia, odbędą się warsztaty ,,Seks z kobiecej perspektywy”, sfinansowane przez Koniński Budżet Obywatelski. 

Porozmawiamy o intymnej sferze naszego życia w luźnej, kobiecej atmosferze. Poprowadzi je Joanna Keszka, edukatorka seksualna, twórczyni magazynu Barbarella.pl, prowadzi poradnictwo, organizuje warsztaty, spotkania i feministyczne akcje społeczne. Zachęca kobiety do pracy nad sobą i swoim życiem intymnym za pośrednictwem filmów instruktażowych zamieszczanych w serwisie Youtube. Na kanale Planete+ prowadzi program "Szkoła seksu Joanny Keszka".

Warsztaty odbędą się w sali kominkowej Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie o godz. 17.00 ( wejście z dołu, od strony ul. Przemysłowej). Warsztat sfinansowany jest przez Koniński Budżet Obywatelski. To kolejne działanie na rzecz kobiet Konińskiego Kongresu Kobiet

Zgłoszenia na maila - biuro@olgazaryn.pl Liczba miejsc ograniczona. Wstęp wolny

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KBO,   seks z kobiecej perspektywy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ładniejszej nie mieliście kobiety.? Z podatników pieniędzy będą mówić o seksie. Miasto nie ma na co pieniędzy wydawać tylko na dyskusję o seksie . Jak mają problemy to do seksuologa. Tyle potrzeb w Koninie. Poraża mnie to rządzenie.
Dodano: 02.12.2019 13:33    Przez: ~Ola
Droga pani Olu. Projekt został wybrany przez mieszkańców w Konińskim Budżecie Obywatelskim. Pytanie co do urody naszej koleżanki pozostawiam bez komentarza. Pozdrawiam
Dodano: 03.12.2019 12:31    Przez: Olga Żaryn
Nie jest źle. Odpal google grafikę.
Dodano: 04.12.2019 22:24    Przez: ~Milfy są ok
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO