WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Turek. Na cmentarzu komunalnym stanęła pierwsza zniczodzielnia

Dodano: 2.12.2019 14:11
Źródło: LM.pl

Zniczodzielnia nie tylko w Koninie, ale też w Turku. Na cmentarzu komunalnym stanął regał, na którym można zostawić zużyte znicze.

Pomysłodawcą stworzenia zniczodzielni jest Małgorzata Modrzejewska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Natomiast projekt i wykonanie leżało po stronie pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku. Jak podkreślają urzędnicy, zniczodzielnia jaka stanęła na cmentarzu komunalnym przy ul. Chopina, ma być miejscem, gdzie można zostawić znicz bez wkładu, aby ktoś inny mógł go wykorzystać. A wszystko po to, żeby nie marnować zniczy i zmniejszać ilość produkowanych śmieci.

Jeżeli pomysł przyjmie się na cmentarzu w Turku, zniczodzielnia powstanie też na cmentarzu w Słodkowie Kolonii.

fot. miastoturek.pl

  • Turek. Na cmentarzu komunalnym stanęła pierwsza zniczodzielnia

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO