WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wspomnień czar na obchodach Dnia Osób Niepełnosprawnych

Dodano: 3.12.2019 11:37

W hali Rondo w Koninie obchodzono XVII Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.

Tegorocznej edycji towarzyszyło hasło „Wspomnień czar”. Jest to cykliczna, międzypokoleniowa impreza integracyjna dla osób niepełnosprawnych dająca możliwość spotkania, wymiany doświadczeń, prezentacji dorobku artystycznego, aktywnego spędzenia czasu wolnego. Organizatorem był Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Koninie i Towarzystwo Walki z Kalectwem.

W tegorocznych obchodach uczestniczyły osoby niepełnosprawne w różnym wieku, z różnych placówek działających na terenie miasta. W kolorowym korowodzie, który zawsze rozpoczyna obchody, uczestniczyli: dzieci z przedszkoli, młodzież ze szkół, WTZ, podopieczni organizacji pozarządowych, dziennych domów pomocy społecznej oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Koninie. A potem nastąpił „Wspomnień czar”.

slajd 1 z 27
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:dzień osób niepełnosprawnych,   MOPR Konin,   hala Rondo,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Życzę NIEPEŁNOSPRAWNYM w tym dniu,aby otoczenie było wobec WAS przychylne,empatyczne i żeby znikały bariery architektoniczne.
Dodano: 03.12.2019 13:14    Przez: ~zzk
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO