WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kleczew. 53 tys. zł za koszulkę Jana Bednarka? Trwa licytacja

Dodano: 9.12.2019 12:11
Źródło: LM.pl

Niewiarygodną sumę za koszulkę reprezentanta Polski Jana Bednarka zaproponował użytkownik Allegro na aukcji charytatywnej dla Roberta Malca z gminy Kleczew.

Koszulka piłkarza z Kleczewa Jana Bednarka z podpisami reprezentantów Polski wystawiona została na Allegro  (link do licytacji - TUTAJ) w ramach akcji charytatywnej dla mieszkańca gminy Roberta Malca. Na ten moment zaproponowana kwota to 53030 zł. Czy rzeczywiście koszulka zostanie sprzedana za taką cenę okaże się 12 grudnia, tego dnia bowiem kończy się licytacja. Do tego czasu kwotę można jeszcze przebijać, a zaproponowane pieniądze trafią na konto dopiero po zakończeniu licytacji.

Aukcja koszulki Jana Bednarka to tylko jedna z wielu akcji, które od blisko miesiąca prowadzone są dla Roberta Malca. Ich finał miał miejsce wczoraj podczas charytatywnego koncertu w Centrum Kultury w Kleczewie. Już wcześniej natomiast odbyła się zbiórka krwi w Szkole Podstawowej w Budzisławiu Kościelnym, o pomoc dla Roberta apelowali również piłkarze Górnika Konin i Sokoła Kleczew podczas derbowego starcia obu drużyn w III lidze.

U Roberta Malca zdiagnozowano nowotwór chłoniak śródpiersia. Mieszkaniec Marszewa k. Budzisławia Kościelnego (gmina Kleczew) przebywa obecnie w stanie śpiączki farmakologicznej i pilnie potrzebuje krwi. Jego bliscy i przyjaciele apelują o oddawanie krwi w dowolnym punkcie krwiodawstwa. Grupa krwi jest nieistotna. Przy oddaniu należy podać informację: ,,Dla Roberta Malca, oddział IX Szpitala Klinicznego w Poznaniu, ul. Szpitalna 27/33". 

A już w najbliższą niedzielę w Kleczewie odbędzie się kolejna impreza charytatywna. Tym razem będą zbierane pieniądze na leczenie dwuletniego Franka.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO