WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Pierwsza "Szlachetna Paczka" konińskich strażaków przekazana!

Dodano: 10.12.2019 12:38
Źródło: LM.pl

Strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie po raz pierwszy przygotowali „Szlachetną Paczkę”. Trafiła ona już do jednej z rodzin powiatu konińskiego.

To już dziewiętnasta edycja ogólnopolskiej akcji świątecznej pomocy, której celem jest pomoc najbardziej potrzebującym. Wolontariusze „Świątecznej Paczki” poznają sytuację każdej ze zgłoszonych rodzin i podejmują decyzję o włączeniu jej do projektu. Darczyńcy natomiast wybierając rodzinę przygotowują paczkę zgodną z jej potrzebami.

Do akcji pierwszy raz włączyli się konińscy strażacy, którzy zebrali pieniądze pozwalające na zakup między innymi opału, żywności i środków czystości. Wczoraj paczka trafiła do jednej z rodzin powiatu konińskiego.

- Strażacy na co dzień ratują życie i mienie ludzkie w trakcie działań ratowniczo - gaśniczych. Tym razem poprzez udział w "Szlachetnej Paczce" mogli przyczynić się do poprawy jakości życia jednej rodziny z terenu powiatu konińskiego – podkreśla Sebastian Andrzejewski, rzecznik KM PSP w Koninie.

fot. KM PSP Konin

  • Pierwsza "Szlachetna Paczka" konińskich strażaków przekazana!
  • Pierwsza "Szlachetna Paczka" konińskich strażaków przekazana!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo brawo
Dodano: 10.12.2019 13:04    Przez: ~św Mikołaj.

KOMENTARZE

Brawo brawo
Dodano: 10.12.2019 13:04    Przez: ~św Mikołaj.
avatar Brawa dla strażaków ! kolor auta też się zgadza.
Dodano: 11.12.2019 14:28    Przez: Marianello_5000
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO