WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Grodziec. Świąteczny kiermasz i koncert to już gminna tradycja

Dodano: 10.12.2019 14:05
Źródło: LM.pl

Świąteczny kiermasz i koncert to już tradycja. W Grodźcu po raz kolejny stanęła bajkowa Chata Mikołaja, a odwiedzający mieli okazję nabyć ręcznie wykonane ozdoby.

Od 5 lat w grudniu organizowany jest kiermasz, który jest okazją do spotkania ze św. Mikołajem oraz nabycia bożonarodzeniowych ozdób, które można było znaleźć na stoiskach: Szkoły Podstawowej w Grodźcu, Stowarzyszenia „Koło Kobiet” w Biskupicach, Społecznej Szkoły Podstawowej w Biskupicach, Społecznej Szkoły Podstawowej w Lipicach, Stowarzyszenia Klubu Seniorów „Ale Babki Grodzieszczanki” oraz Szkoły Podstawowej w Królikowie .

W hali sportowej miejscowej podstawówki stanęła Chata Mikołaja, który w towarzystwie Elfa i Śnieżynki chętnie pozował do wspólnych fotografii. Wielką atrakcją był pokaz iluzjonisty Łukasza Podymskiego oraz przedstawienie „Mikołajkowa przemiana”, w którym wystąpiły „Wielołęczanki” i przyjaciele. Nie zabrakło też smakołyków przygotowanych przez samorząd uczniowski SP w Grodźcu. A na koniec wystąpił goliński kwartet „AD REM” oraz Chór Męski z Grodźca. Artyści zagrali i zaśpiewali najpiękniejsze kolędy, pastorałki oraz świąteczne piosenki.

fot. Urząd Gminy w Grodźcu

slajd 1 z 6
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO