WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dzień pełen wrażeń. MotoMikołaje znowu w świątecznej akcji

Dodano: 14.12.2019 21:29
Źródło: LM.pl

Siedmioro wychowanków Domu dla Dzieci i Młodzieży w Nowym Świecie po raz kolejny spędziło dzień pełen wrażeń. A wszystko dzięki MotoMikołajom.

Jak co roku motocykliści z Memento Mori Club wspólnie z kolegami z klubów Naqrwiacze i Gremium MC Konin, nie zapomnieli o mikołajkowej niespodziankce dla młodych ludzi z Nowego Światu. Ubrani w biało-czerwone stroje miłośnicy ryczących maszyn zawsze starają się sprawić, by ten jeden dzień w roku był naszpikowany atrakcjami.

Czterech chłopców w wieku od 12 do 19 lat oraz trzy dziewczyny w wieku 14, 17 i 18 lat ze swoimi przyjaciółmi motocyklistami z Konina spędzili sobotę w „Mikroskali”, „Trampolandii” i "Fabryce Diamentów". Później było wspólne ognisko w siedzibie klubu Memento Mori w Rosoce, koło Goliny.

fot. Memento Mori Club

slajd 1 z 19
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO