WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Golina. Budynek po "Smakoszu" się zmieni. Umowa podpisana

Dodano: 21.12.2019 14:49
Źródło: LM.pl

Do połowy listopada przyszłego roku ma zostać zakończona przebudowa dawnej restauracji „Smakosz”. Podpisano umowę na roboty budowlane w ramach projektu „Rewitalizacja Osiedla Starówka w miejscowości Golina”.

Zgodnie z projektem, budynek o powierzchni użytkowej ponad 400 metrów kwadratowych, zlokalizowany w centrum Goliny, niedaleko Urzędu Miejskiego ma spełniać nową funkcję. Po przebudowie będzie służył on celom społeczno-edukacyjno-kulturalnym.

W minionym tygodniu burmistrz Mirosław Durczyński podpisał umowę z właścicielem firmy budowlanej z Liśćca Małego, gm. Stare Miasto. Wartość robót wyniesie blisko 1,8 mln zł.

fot. UGiM Golina

  • Golina. Budynek po "Smakoszu" się zmieni. Umowa podpisana
  • Golina. Budynek po "Smakoszu" się zmieni. Umowa podpisana

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO