WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Negocjacje lekarzy z NFZ w Warszawie. Ciągle bez porozumienia

Dodano: 30.12.2019 18:15
Źródło: LM.pl

Nadal nie ma porozumienia lekarzy rodzinnych z Narodowym Funduszem Zdrowia. Ciągle nie podpisano umów na 2020 rok.

Dzisiaj w centrali NFZ w Warszawie odbyły się rozmowy dotyczące warunków zawarcia umów z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej na przyszły rok. Jak informuje Bożena Janicka, prezes Porozumienia Pracodawców Ochrony Zdrowia, negocjacje nie doprowadziły do zawarcia porozumienia.

- Obie strony pozostały przy swoich stanowiskach. Prezes NFZ nie zgodził się na zawarcie umów na wcześniej uzgodnionych warunkach  finansowych, głównie na wzrost stawki bazowej od stycznia 2020 do wysokości 13,81 zł. Wyraził gotowość renegocjacji umów najwcześniej na przełomie kwietnia/maja  przyszłego roku – mówi Bożena Janicka.

Na ten temat lekarze rodzinni będą dyskutować na posiedzeniu zarządu Porozumienia Pracodawców Ochrony Zdrowia.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Zatrudnić lekarzy z innych Państw i po kłopocie , prywatnie nie zarobią tyle bo ludzie mając wybór wybiorą tych co chcą pracować a nie tylko prywaciarzy w państwowych gabinetach , podkulonym ogonem wtedy będą wracać
Dodano: 30.12.2019 20:07    Przez: ~gabi
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO