WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kazimierz Biskupi. Jasełka, Orszak Trzech Króli i kolędowanie

Materiał promocyjny

Dodano: 6.01.2020 15:22

Od kościoła św. Marcina, pod Gminny Ośrodek Kultury, a następnie do klasztoru Misjonarzy Świętej Rodziny przeszedł tegoroczny Orszak Trzech Króli w Kazimierzu Biskupim. Inscenizacja 6 stycznia odbyła się w gminie po raz drugi.

Tegoroczny Orszak Trzech Króli rozpoczął się już podczas niedzielnej mszy św. w kościele św. Marcina, gdzie młodsi i starsi artyści z Kazimierza Biskupiego wystawili jasełka. Po nabożeństwie orszak z kolorowymi flagami i koronami na głowach przemaszerował pod Gminny Ośrodek Kultury. 

Tam odbyła się druga część artystyczna. Trzej Królowie złożyli dary w stojącym przed GOK-iem żłóbku, można było również wysłuchać kolęd. Następnie wszyscy zebrani przeszli wspólnie do klasztoru Misjonarzy Świętej Rodziny, gdzie odbyło się wspólne kolędowanie.

Kto chciałby jeszcze poczuć świąteczną atmosferę będzie miał do tego okazję. 12 stycznia o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. św. Jakuba Apostoła w Dobrosołowie, a 19 stycznia o godz. 16.00 w kościele parafialnym pw. św. Alberta Chmielowskiego w Posadzie odbędą się koncerty ,,Kolęda życzliwych serc". 

slajd 1 z 51
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Kazimierz Biskupi,   Orszak Trzech Króli,   jasełka,   kolędowanie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO