WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. 300 osób pobiegło dla WOŚP wokół jeziorka Zatorze

Dodano: 12.01.2020 14:15
Źródło: LM.pl

Udało się! Wszystkie 300 pakietów startowych na 10. Bieg ,,Policz się z cukrzycą" zostało sprzedanych i w niedzielne popołudnie trasa wokół jeziorka Zatorze zapełniła się zawodnikami biegnącymi dla WOŚP.

Niemal do ostatnich chwil trwała sprzedaż pakietów startowych na 10. Bieg ,,Policz się z cukrzycą". Wszystkie 300 miejsc zostało jednak wykupionych, dzięki czemu podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pobity został kolejny rekord biegu. Zawodnicy na starcie zebrali się przed godz. 13.00, by wspólnie rozgrzać się przed biegiem.

Trasa, podobnie jak w poprzednich latach, prowadziła wokół jeziorka Zatorze. W pierwszej linii na starcie ustawił się zastępca prezydenta Konina Paweł Adamów, wśród biegaczy dostrzec można też było kierownika Wydziału Sportu i Turystyki Tomasza Sękowskiego, a także seledynowe koszulki konińskiej grupy Triton, czy przyjaciół i samego Marcina Janiaka - ,,Prawnika w biegu". Biegli dorośli, biegły dzieci, a nawet... psy. Wszystkich prowadzili zaś rowerzyści z sekcji Ciklo PTTK Konin.

Bieg organizowany był pod hasłem ,,Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", a jego organizatorem po raz kolejny był Klub Biegacza Aktywni Konin. Na mecie na biegaczy czekały pamiątkowe medale. Każdy z uczestników zawodów zasilił też konto WOŚP - wpisowe przekazane zostało na rzecz fundacji, dzięki czemu uzbierać udało się ponad 9400 zł. 

slajd 1 z 42
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieg,   bieganie,   WOŚP,   10. Bieg,   ,   Policz się z cukrzycą"

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO