WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Atrakcje w konińskiej galerii

Dodano: 12.01.2020 18:27
Źródło: LM.pl

Mimo niedzieli bez handlu w konińskiej Galerii nad Jeziorem jest dziś gwarno i kolorowo. Podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy atrakcji nie brakuje!

W galeryjnej przestrzeni stanęły dwie sceny, na których prezentują się młodzi artyści i sportowcy. Tam też odbywają się licytacje, m.in. orkiestrowych gadżetów. Ale to nie jedyne miejsca, w których sporo się dzieje. Można zagrać wkoło fortuny, pokolorować sobie włosy, stworzyć balonową rzeźbę, wsiąść do żaglówki, a także zrobić sobie zdjęcie w fotobudce, czy też skorzystać z badania poziomu cukru we krwi. Przy każdym stoisku stoją puszki WOŚP, do których zbierane są pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

O godz. 19.00 na scenie przed galerią wystąpi gwiazda konińskiego finału WOŚP - Mesajah.

slajd 1 z 27
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

O 14.00 na dużej scenie zagrał GROUNDED !!! Zdolni młodzi ludzie z własnymi utworami!!!! Brawo Dawid, Marek i Bartek!!!❤❤❤
Dodano: 12.01.2020 22:16    Przez: Agnieszka Ptaszyńska-Tybura

KOMENTARZE

Piękne światełko.Bez huku,śmieci.
Dodano: 12.01.2020 21:04    Przez: ~zk
O 14.00 na dużej scenie zagrał GROUNDED !!! Zdolni młodzi ludzie z własnymi utworami!!!! Brawo Dawid, Marek i Bartek!!!❤❤❤
Dodano: 12.01.2020 22:16    Przez: Agnieszka Ptaszyńska-Tybura
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO