WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Turek. Herb miasta na studzienkach. Po remoncie ulicy Kaliskiej

Dodano: 14.01.2020 09:32

Remont deptaka na ul. Kaliskiej był dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Turku inspiracją do wykonania stylowych pokryw studzienek kanalizacyjnych. 

W wielu miastach włazy kanalizacyjne oznaczone są logo lub herbem. Takie rozwiązanie zastosowano także na turkowskiej starówce. Tym bardziej, że powstawał nowy deptak na ul. Kaliskiej. Wykonano nowe żeliwne włazy do studzienek kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Na tych włazach poza nazwą przedsiębiorstwa, widnieje także herb Miasta Turek. Na nowym deptaku zamontowanych zostało 30 takich pokryw studzienek.

Kolejne stylowe włazy montowane będą na innych ulicach starówki w Turku: na placu Wojska Polskiego, na placu Henryka Sienkiewicza, na ulicy Kolskiej i 3 Maja. Herb miasta na pokrywie studzienki stanowi świetną identyfikację z miejscem. PGKiM w Truku liczy na to, że mieszkańcom spodobają się te drobne elementy infrastruktury ulicy, wpływające na jej wizerunek

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Turek PGKiM,   Kaliska,   remont Kaliskiej,   włazy z herbem,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO