WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Sportowe ferie z MOSiR. Bezpłatne zajęcia w styczniu i w lutym

Dodano: 14.01.2020 11:29
Źródło: LM.pl

Żeglarstwo, tenis, piłka nożna i pływanie - to niektóre sporty, które uprawiać będzie można podczas bezpłatnych zajęć MOSiR Konin w trakcie ferii zimowych.

Zajęcia w MOSiR Konin trwać będą od 24 stycznia do 9 lutego. Propozycji jest kilka. Sportową zabawę rozpoczną żeglarze, którzy 24 stycznia zapraszają na II Piknik Żeglarski ,,Na Sucho" w hali przy ul. Dworcowej 2a. Piknik rozpocznie się o godz. 9.00. Od 27 stycznia do 7 lutego (bez weekendu) korzystać będzie można z kręgielni i gry w bilarda (w godz. 11.00 - 14.00).

Od 3 do 7 lutego trwać będzie tradycyjna Feriada, czyli turnieje piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców. Przez trzy dni, od 6 do 9 lutego w godz. 10.00 - 14.00 otwarte zajęcia w hali przy ul. Popiełuszki 2a prowadzić będzie natomiast Akademia Tenisowa.

MOSiR Konin proponuje też zajęcia i aktywności płatne. Od 25 stycznia korzystać będzie można z wodnego toru przeszkód ,,Water World" w pływalni w obiekcie Rondo. Wejściówka wliczona będzie w cenę biletu na pływalnię. Od 27 stycznia do 7 lutego (bez weekendu) prowadzony będzie natomiast zimowy kurs pływania na pływalni przy ul. Szymanowskiego 5a (zapisy pod nr tel. 63 243 00 72).

  • Sportowe ferie z MOSiR. Bezpłatne zajęcia w styczniu i w lutym

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:sport,   sportowe ferie,   ferie zimowe,   MOSiR Konin,   bezpłatne zajęcia

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Takie atrakcje trochę do du....., Kino proponuje seanse za darmo albo 5 zł a basen jak zwykle normalne ceny.
Dodano: 14.01.2020 18:33    Przez: An Sad
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO