WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koło. Policyjny pies w akcji. Mika pomogła znaleźć narkotyki

Dodano: 14.01.2020 12:53
Źródło: LM.pl

Mika w kolskiej policji służy od miesiąca, a już dwukrotnie ujawniła środki odurzające. Ostatnio wpadli dwaj 19-latkowie, którzy są podejrzani o posiadanie narkotyków.

Mundurowi z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kole wytypowali osoby, które na terenie powiatu mogą handlować środkami odurzającymi. Jak informuje Weronika Czyżewska, rzecznik kolskiej policji, do pierwszego ujawnienia narkotyków doszło na terenie gminy Grzegorzew. Tam, policjanci dzięki Mice znaleźli marihuanę, która schowana była w kotłowni, w wygaszonym piecu. Kolejne środki odurzające i psychotropowe Mika znalazła w jednym z pomieszczeń gospodarczych w gm. Dąbie.

Do obu spraw zatrzymanych zostało dwóch podejrzanych o posiadanie narkotyków 19-latków. Jeden z nich usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Drugi z uwagi na większą ilość posiadanych narkotyków, usłyszał zarzuty za które grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec niego też sąd zastosował dwumiesięczny areszt.

fot. KPP Koło

  • Koło. Policyjny pies w akcji. Mika pomogła znaleźć narkotyki

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO