WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zastępca dyrektora CKiS w Koninie, dyrektorem biblioteki w Kaliszu

Dodano: 17.01.2020 14:25

Robert Kuciński, do końca lutego jeszcze zastępca dyrektora CKiS w Konine, wygrał konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu.

Jak informują kaliskie media, wyboru dokonano spośród czterech kandydatów. Robert Kuciński był już związany z ważnymi kaliskimi instytucjami kultury oraz z mediami, jako redaktor, producent, prezenter, reżyser dokumentów i filmów reklamowych, publicysta kulturalny. Obecnie pracuje w Koninie, jako zastępca dyrektora Centrum Kultury i Sztuki.  - Jestem przekonany, że nowo wybrany dyrektor dobrze pokieruje ważną instytucją kultury, jaką jest biblioteka. Cieszy mnie fakt, że osoba tak profesjonalna i zaangażowana w życie kulturalno - społeczne wraca do Kalisza – napisał  Krystian Kinastowski, prezydent Kalisza.

Robert Kuciński w Koninie pracował od 28 stycznia 2019 roku, jako zastępca Justyny Kałużyńskiej, dyrektora CKiS w Koninie. Zastąpił wówczas na tym stanowisku Danutę Pydyńską, która z CKiS w Koninie przeszła do Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie (gmina Krzymów). - Konińska publiczności zna Roberta Kucińskiego z prowadzenia Jazzonaliów. Od lat jest animatorem, dziennikarzem, recenzentem, publicystą kulturalnym. Wcześniej pracownik CKiS w Kaliszu, a w zasadzie działającego w jego strukturach Radia Centrum. Z wykształcenia filolog polski, skończył studium teatralne, a w tej chwili jest w połowie studiów doktoranckich w zakresie mediów. Z pewną satysfakcją przyjął posadę w Koninie. W konińskim Centrum Kultury i Sztuki będzie odpowiadał za sprawy programowe i promocję tak informowaliśmy wówczas o nowym zastępcy.

Na zdjęciu: Robert Kuciński tuż po objęciu stanowiska zastępcy w CKiS Konin wraz z Justyną Kałużyńską, dyrektorem CKiS. 

  • Zastępca dyrektora CKiS w Koninie, dyrektorem biblioteki w Kaliszu

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

szkoda,że odchodzi z Konina
Dodano: 17.01.2020 20:02    Przez: ~zk
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO