WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Radolina. Zakończyły się "Ferie na wesoło". Atrakcji nie brakowało

Dodano: 9.02.2020 10:21
Źródło: LM.pl

Zakończyły się „Ferie na wesoło” organizowane przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „Nasza Radolina”.

Najmłodsi mieszkańcy Radoliny w gminie Golina nie mieli czasu nudzić się podczas ferii zimowych. Pierwszy tydzień projektu „Ferie na wesoło”, który został dofinansowany przez Urząd Miejski w Golinie, minął na mnóstwie atrakcji. Drugi tydzień również obfitował w ciekawe wydarzenia. Dzieci wzięły udział w warsztatach pod hasłem „Decoupage to świetna zabawa”, które przeprowadził Zimowy Objazdowy Dom Kultury w Golinie. Kolejne dni to warsztaty wikliniarskie pod okiem Ewy Papińskiej – Świątkowskiej i zajęcia EKO, podczas których wykorzystywano zalegający w domach papier. Nie zabrakło wyjazdu do kina „Helios” na film „Doktor Dolittle” oraz warsztatów kulinarnych z Bożeną Palpuchowską z Banku Żywności w Koninie, w czasie których dzieci przygotowywały domowe burgery, pizzę i bułki.

Stowarzyszenie „Nasz Radolina” już myśli o kolejnym projekcie dla najmłodszych. Tym razem będą to atrakcje w ramach „Ferii wielkanocnych na start!”.

fot. Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi "Nasza Radolina"

slajd 1 z 12
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO