WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Mroźna Odlotowa Rekreacja Sportowa, czyli Morsy Konin w akcji

Dodano: 9.02.2020 14:52

Moc atrakcji nad jeziorem zorganizowało stowarzyszenie Morsy Konin. Mroźna Odlotowa Rekreacja Sportowa (MORS) przyciągnęła wielu miłośników zimowych kąpieli. 

To cykliczna impreza przypadająca zwykle w środku sezonu morsowania. Tym razem Morsy Konin zaliczyły prawie „letnie” morsowanie bowiem słońce nie opuściło plaży w Miejskim Ośrodku Wypoczynkowym „Przystań” w Gosławicach, ani na chwilę. I choć nie była to pogoda marzeń dla morsów, które uwielbiają zimno, impreza przyciągnęła całe rodziny i wielu chętnych do spędzenia wolnego czasu w plenerze. Przybyły także kluby skupiające morsów z Koła, czy Turku. Oprócz orzeźwiającej kąpieli, tego dnia na plaży przygotowano wiele atrakcji.

Tegoroczny zlot morsów, we współpracy z MOSiR-em, który zarządza miejskim ośrodkiem „Przystań” w Gosławicach, obfitował w wiele atrakcji. Przygotowano gorącyi posiłek, było ognisko z kiełbaskami, tort, gry i zabawy dla dzieci. Przed wspólną kąpielą odbyły się zawody pływackie, bieg Morsa i nordic walking, a także symboliczne (sardynka plus popitka) mianowanie na morsa. Pogoda sprzyjała wypoczynkowi nad wodą. 

slajd 1 z 20
NASTĘPNY SLAJD

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

idjoci.
Dodano: 09.02.2020 20:29    Przez: ewa
morsowanie jest zdrowe. Ale podziwiam i pozdrawiam ciepło:)
Dodano: 10.02.2020 05:42    Przez: ~abc
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO