WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ciało młodej kobiety przy torach.Dzień wcześniej wyjechała z domu

Dodano: 13.02.2020 10:44

W minioną środę, 12 lutego, po godz. 9.00 dyżurny konińskiej policji został powiadomiony o tym, że w  pobliżu torowiska na trenie gminy Wierzbinek, znaleziono ciało młodej kobiety.

Według ustaleń policji to 26-letnia mieszkanka sąsiedniego województwa kujawsko – pomorskiego. Ciało zauważono w pobliżu torowiska przy przejeździe kolejowym. Niedaleko znajdowało się auto z włączonym silnikiem i otwartymi drzwiami od strony kierowcy. Ciało było blisko przejazdu, być może kobieta została potrącona przez przejeżdżający pociąg. Dzień wcześniej około godziny 17.00, 26-latka wyjechał z miejsca zamieszkania i do chwili tego tragicznego zdarzenia nie wiadomo było, co się z nią dzieje.

Polcija wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia. Odbędzie się sekcja zwłok. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kole.

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO