WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Radni powiatowi minutą ciszy uczcili pamięć Zenona Paszka

Dodano: 13.02.2020 14:48
Źródło: LM.pl

Od minuty ciszy dzisiejsze obrady rozpoczęli radni powiatu konińskiego. W ten sposób pożegnali zmarłego niedawno Zenona Paszka.

Zenon Paszek był społecznikiem, miłośnikiem lokalnej historii i wieloletnim samorządowcem. Od sześciu kadencji zasiadał w Radzie Powiatu Konińskiego. Był też członkiem zarządu. Zmarł 3 lutego w wieku 67 lat. Hołd zmarłemu koledze oddali dziś powiatowi radni.

- Kolega Zenon Paszek to przede wszystkim przyjaciel, człowiek otwarty, pomocny, tolerancyjny, uśmiechnięty, służący na co dzień swoim doświadczeniem i dobrą radą. Zenek zapisze się na trwałę na kartach historii powiatu konińskiego – powiedział przed minutą ciszy przewodniczący rady – Janusz Stankiewicz.

Miejsce Zenona Paszka w radzie zajmie najprawdopodobniej Zbigniew Klauze. Ślubowanie nowego radnego planowane jest na marzec.

  • Konin. Radni powiatowi minutą ciszy uczcili pamięć Zenona Paszka
  • Konin. Radni powiatowi minutą ciszy uczcili pamięć Zenona Paszka
  • Konin. Radni powiatowi minutą ciszy uczcili pamięć Zenona Paszka

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO