WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wierzbinek. W urzędzie odbył się gminny turniej wiedzy pożarniczej

Dodano: 14.02.2020 10:53

Poznaliśmy zwycięzców eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” przeprowadzonych 13 lutego br w Wierzbinku.

Turniej, którego organizatorem był Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Wierzbinku przy współpracy Urzędu Gminy w Wierzbinku przeprowadzono w siedzibie urzędu. Wszystkich przybyłych powitał komendant gminny ZOG ZOSP RP w Wierzbinku Dariusz Surdyk. Przeprowadzono eliminacje pisemne i ustne zgodnie z regulaminem OTWP. W eliminacjach ustnych wzięło udział 3 uczestników z młodszej grupy wiekowej i 3 uczestników ze starszej grupy wiekowej wyłonionych podczas eliminacji testowych, składających się z 20 pytań pisemnych. Uczestnicy reprezentowali wszystkie szkoły podstawowe z terenu gminy Wierzbinek tj: w Boguszycach, Sadlnie, Zakrzewku, Morzyczynie, Tomisławicach i Zaryniu. Ostatecznie w poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli w pierwszej grupie wiekowej: Marta Jaskulska – I miejsce, Kacper Jastrzębski - II miejsce, Konrad Piekarski – III miejsce. Druga grupa wiekowa: Szymon Szymański – I miejsce, Filip Dryja – II miejsce, Anna Brzezińska – III miejsce. 

Najlepsi uczestnicy otrzymali puchary natomiast wszyscy okolicznościowe gadżety strażackie tj. pokaźniej wielkości misie STRAŻAKI, kubki i kalendarze, które wręczał wójt Paweł Szczepankiewicz i oraz druhowie z Zarządu Gminnego Związku OSP RP w Wierzbinku. Zwycięzcy wezmą udział w eliminacjach powiatowych OTWP.

slajd 1 z 20
NASTĘPNY SLAJD

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Wierzbinek,   turniej wiedzy pożarniczej,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO