WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ocean's 8 - Kino przestęp(n-cz)e

Dodano: 20.02.2020 10:53
Źródło: LM.pl

Filmy z gatunku sensacji i kryminałów zagoszczą w sobotę 29 lutego w Kinie Centrum. Powodem jest dodatkowy dzień roku przestępnego, nazywanego dla zabawy także rokiem przestępczym. 


O godz. 17.45 zapraszamy na komedię kryminalną ,,Ocean's 8”. Komedia jest spin-offem serii rozpoczętej filmem Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra. Ekipa składająca się z 8 kobiet organizuje skok stulecia na biżuterię podczas dorocznej gali w nowojorskim muzeum sztuki, bowiem ich celem jest wart 150 mln dolarów diamentowy naszyjnik. Zespół tworzy Debbie Ocean - młodsza siostra Danny'ego Ocean'a. Angażuje ona do skoku swoją dawną przyjaciółkę - także przestępcę Lou oraz bankrutującą projektantkę mody Rose Weil, producentkę biżuterii Amitę, chętną do wyprowadzki z domu matki, hakerkę Nine Ball, kobietę-kieszonkowca Constance oraz spekulantkę i paserkę Tammy.

 

  • Ocean's 8 - Kino przestęp(n-cz)e

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Kino Centrum,   KDK,   Konin,   komedia kryminalna,   Ocean's 8,   Kino przestęp(n-cz)e

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO