WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dzień Kobiet w gminie Wierzbinek z koncertem i na słodko 

Dodano: 6.03.2020 20:51

Uroczyście i muzycznie obchodzono Dzień Kobiet w gminie Wierzbinek.

Wójt gminy Wierzbinek Paweł Szczepankiewicz zaprosił mieszkanki gminy do hali sportowej w Boguszycach, gdzie odbył się koncert Mariusza Kalagi, którego piosenki nuciła cała sala. A ta wypełniona była po brzegi. Na wejściu każda pani witana była bombonierką.

 – Życzę paniom wszelkiej pomyślności, radości, uśmiechu na twarzy każdego dnia - zwrócił się do licznie zgromadzonych Paweł Szczepankiewicz, wójt gminy Wierzbinek. - Jesteście, drogie panie, wielką wartością naszej małej ojczyzny, jaką jest gmina Wierzbinek. Chciałbym, żebyście przyjęły nasz prezent w postaci słodkości, ale z jeszcze większą radością, wszystkim paniom dedykuję koncert Mariusza Kalagi.

Na zaimprowizowanej w hali sportowej scenie, wystąpił zapowiadany wokalista, który zaśpiewał i rozśpiewał publiczność nucącą razem z nim znane melodie. – Ja obchodzę Dzień Kobiet przez 365 dni w roku –  zachęcił zebranych do wspólnego świętowania Gminnego Dnia Kobiet. 

slajd 1 z 20
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Paweł Szczepankiewicz,   gminny dzień kobiet,   Boguszyce,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO