WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koniński Konwent Fantastyki KoKon nie odbędzie się w marcu

Dodano: 9.03.2020 16:01
Źródło: LM.pl

Konwent Fantastyki KoKon przełożony na jesień. Impreza była pierwotnie zaplanowana na koniec marca.

W ubiegłym roku KoKon przyciągnął do Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie wielu miłośników fantastyki. Prawdziwe tłumy wzięły udział w spotkaniu z Grupą Filmową Darwin, jednymi z najbardziej popularnych i cenionych twórców na polskim YouTube. Program tegorocznej imprezy był dopięty na ostatni guzik. Niestety ze względu na koronawirusa, KoKon który miał się odbyć w dniach 28-29 marca nie odbędzie się. Jak podkreśla Olga Marcinkowska z Młodzieżowego Domu Kultury, decyzja o przełożeniu imprezy nie była łatwa.

- Mając na względzie dobro wszystkich uczestników, gości oraz wystawców Konińskiego Konwentu Fantastyki KoKon, z przykrością informujemy, że KoKon 2020 zostaje przeniesiony na 14-15 listopada 2020. Mamy nadzieję, że kryzysowa sytuacja, w której znalazł się cały świat szybko się unormuje i w nowym terminie nasze wydarzenie będzie się mogło odbyć bez przeszkód. Wierzymy, że spotkamy się jesienią tego roku, by jak zwykle dobrze się bawić – czytamy w komunikacie organizatorów Konińskiego Konwentu Fantastyki KoKon.

To już druga w regionie odwołana impreza, pierwsza w Koninie.

fot. archiwum

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO