WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zmienia się obsługa klientów Starostwa Powiatowego w Koninie

Dodano: 16.03.2020 13:15
Źródło: LM.pl

Od jutra zmiany w obsłudze klientów Starostwa Powiatowego w Koninie. Ograniczone będzie wejście do budynku, a sprawy będzie można załatwić po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym.

Do budynku Starostwa Powiatowego w Koninie od 17 marca wejść będzie można tylko wejściem głównym i wyłącznie w pilnych przypadkach. Z uwagi na zagrożenie rozprzestrzeniania się koronawirusa wszystkie sprawy związane z pojazdami, tj. rejestracja pojazdu, wyrejestrowanie, zgłoszenie sprzedaży, nabycie, zbycie, wydanie (wymiana) dokonanie zmian w dowodzie rejestracyjnym, obsługiwane będą ze znacznym ograniczeniem wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu weryfikacyjnym u urzędnika w Punkcie Informacyjnym Starostwa. W sprawach dotyczących rejestracji pojazdów, kontaktować się należy pod numerem telefonu: (63) 240-32-74, a w sprawie odbioru dowodów rejestracyjnych: (63) 240-32-54. Sprawy związane z prawem jazdy będą załatwiane po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod numerem: (63) 240-32-62. W razie wątpliwości dotyczącej wysokości opłat komunikacyjnych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: (63) 240-32-74.

- Od wtorku do odwołania Starosta Koniński nie będzie nakładał kar finansowych za niedokonanie w 30-dniowym terminie rejestracji pojazdu sprowadzonego z zagranicy albo niezgłoszenie w takim samym terminie nabycia/zbycia pojazdu zarejestrowanego w kraju – informuje Ewelina Rapeła, naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Koninie.

W sprawach związanych z budownictwem klienci będą przyjmowani w pokoju numer 170, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem telefonu: (63) 240-32-31. W kwestiach związanych z ochroną środowiska, rolnictwem i leśnictwem klienci będą przyjmowani w pokoju numer 165, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem: (63) 240-32-44. Powiatowy Rzecznik Konsumentów będzie pełnił dyżury wyłącznie telefoniczne pod numerem telefonu: (63) 240-32-67.

Wszelkie opłaty najlepiej dokonywać w formie elektronicznej i przedstawiać jedynie dowód wpłaty. Wnioski wraz z informacjami o opłatach i numerami rachunków dostępne są pod linkiem: http://bip.powiat.konin.pl/koninp/bip/sprawy/wykaz-zalatwianych-spraw-przez-wydzialybiura-formularze-do-pobrania.html.

  • Zmienia się obsługa klientów Starostwa Powiatowego w Koninie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO