WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Stwórzcie kolorowe ptaki na Światowy Dzień Zespołu Downa!

Dodano: 20.03.2020 08:01
Źródło: LM.pl

„Kolorowy ptak” - to hasło niezwykłej akcji, której celem jest pokazanie w mediach społecznościowych wsparcie dla chorych z Zespołem Downa.

Światowy Dzień Zespołu Downa obchodzony jest 21 marca. Dzień wcześniej miało się odbyć w Kole widowisko pod tytułem „Otwórzmy się na... Zespół”. W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego i rozprzestrzeniającym się koronawirusem, spektakl został przełożony na późniejszy, bezpieczny termin. Monika Kujawska, pomysłodawczyni obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa w Kole nie chcąc by osoby z zespołem Downa czuły się samotne, rzuciła wyzwanie.

- Dołączcie do mnie cała Polsko, a może i świecie.  Oprócz kolorowych skarpet nie do pary, które są naszym symbolem, zróbcie sami, z dzieciakami, pracę dowolną techniką pod tytułem ,,KOLOROWY PTAK ” i  20 marca 2020 roku,  w przeddzień obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa wrzucajcie zdjęcia z wykonanymi ptakami dedykując je właśnie tym osobom – pisze Monika Kujawska. - Bądźmy kolorowymi ptakami stwórzmy ptaka i podarujmy go wirtualnie osobom z zespołem Downa mówiąc jednym głosem jesteśmy z Wami !!! - dodaje.

Zdjęcia można zamieszczać w mediach społecznościowych. A dlaczego kolorowy ptak? Bo właśnie on jest motywem przewodnim kolskiego widowiska.

  • Stwórzcie kolorowe ptaki na Światowy Dzień Zespołu Downa!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO