WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Orchowo. Spłonął samochód. Gasili pożar prawie dwie godziny

Dodano: 23.03.2020 11:14
Źródło: LM.pl

W miejscowości Ostrówek (gmina Orchowo) w przydomowym garażu spłonął samochód. Strażacy pożar gasili niemal dwie godziny.

Do pożaru doszło w niedzielę. Zgłoszenie do słupeckich strażaków wpłynęło o godz. 12.35. Na miejsce zadysponowano jednostki z JRG w Słupcy i Mogilnie oraz OSP Bielsko i Orchowo. Z ogniem strażacy walczyli niemal dwie godziny.

Auta nie udało się uratować, samochód uległ całkowitemu spaleniu. Spłonął również garaż. - Najprawdopodobniej przyczyną było zwarcie podczas ładowania akumulatora w samochodzie - informuje w komunikacie PSP w Słupcy.

fot. PSP Słupca

  • Orchowo. Spłonął samochód. Gasili pożar prawie dwie godziny

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pożar,   straż pożarna,   Orchowo,   PSP Słupca,   Słupca,   PSP Mogilno,   OSP Bielsko,   OSP Orchowo,   pożar auta

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO