WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Sanepid: Wzrosła liczba osób przebywających w kwarantannie

Dodano: 23.03.2020 12:57
Źródło: LM.pl

Do 281 wzrosła liczba osób objętych kwarantanną domową na terenie miasta i powiatu konińskiego. Do godz. 12.00 koniński sanepid nie odnotował potwierdzonego przypadku zarażenia koronawirusem.

W porównaniu do niedzielnych danych liczba osób przebywających w kwarantannie domowej wzrosła o dziewiętnaście osób. Obiecnie jest ich łącznie 281, z czego piętnaście z powodu kontaktu z zarażonymi osobami i 266, którzy wrócili z zagranicy. W izolacji domowej cały czas przebywają cztery osoby.

Na terenie miasta i powiatu konińskiego do tej pory nie zdiagnozowano jeszcze przypadku COVID-19. Nadzorem epidemiologicznym cały czas objęte są 22 osoby, a hospitalizowane są cztery. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:sanepid,   kwarantanna domowa,   epidemia,   koronawirus,   COVID-19

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dla bezpieczeństwa nas wszystkich dzwońmy, bez żadnych skrupułów na policję do sanepidu na każdego, kto nie przestrzega kwarantanny!!!
Dodano: 23.03.2020 13:47    Przez: ~KAPUŚ

KOMENTARZE

Dla bezpieczeństwa nas wszystkich dzwońmy, bez żadnych skrupułów na policję do sanepidu na każdego, kto nie przestrzega kwarantanny!!!
Dodano: 23.03.2020 13:47    Przez: ~KAPUŚ
a uciekających z zakaźnego ukamieniować!
Dodano: 23.03.2020 14:10    Przez: ~KAPUŚ
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO