WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Nasze sprawy - zapowiedź. Jak pracują spółki podczas pandemii?

Dodano: 24.03.2020 07:12

Jak w czasach pandemii działają firmy i miejskie spółki? Jak chronią swoich pracowników? Co zrobi samorząd, aby wspomóc lokalnych przedsiębiorców ? Jakie zapisy znajdą się w rządowym pakiecie antykryzysowym?

Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi podczas dzisiejszego wydania Naszych Spraw. O 20.00 połączymy się m.in. z przedstawicielami MZGOK , PWiK, ZE PAK S.A. Porozmawiamy także z parlamentarzystami i wiceprezydentem miasta Pawłem Adamówem. Zapraszamy

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nasze sprawy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO