WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Remontują budynek starej remizy. Powstanie tam świetlica wiejska

Dodano: 26.03.2020 15:16
Źródło: LM.pl

Kolejna nowoczesna świetlica wiejska powstanie w gminie Grodziec. - Koronawirus wpływa na nasze życie, ale na szczęście nie na prowadzone przez gminę inwestycje – podkreśla Mariusz Woźniak, wójt Grodźca.

Po przebudowie budynku OSP Lipice, adaptacji budynku OSP w Grodźcu na bibliotekę publiczną, teraz rozpoczęła się gruntowna modernizacja siedziby OSP Wielołęka. To tam powstanie świetlica wiejska.

- A wszystko to z myślą o rozwoju kultury na terenie naszej gminy, przy jednoczesnym zapobieżeniu niszczeniu istniejących budynków – informuje Mariusz Woźniak.

W ramach inwestycji zostanie wymieniony dach, wymienione orynnowanie i stolarka okienna, a także wymieniona instalacja centralnego ogrzewania, elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna i wentylacyjna. Nie zabraknie termomodernizacji obiektu, zakupu wyposażenia dla szatni, kuchni, sali głównej, sanitariatów i pomieszczeń gospodarczych.

Wartość inwestycji to ponad 450 tys. zł. Środki na jej realizację pochodzą z budżetu gminy Grodziec oraz samorządu województwa wielkopolskiego. Zakończenie prac planowane jest na koniec sierpnia tego roku.

fot. Urząd Gminy Grodziec

  • Remontują budynek starej remizy. Powstanie tam świetlica wiejska

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

To jest likwidacja OSP Lipice?
Dodano: 26.03.2020 15:57    Przez: obserwator
Żenada i obłuda!!!!!!
Dodano: 27.03.2020 01:54    Przez: grodziec308
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO