WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Zamknięty park i zakaz korzystania z rowerów miejskich

Dodano: 31.03.2020 16:04

Od 1 kwietnia park miejski w starej części Konina zostanie zamknięty. Nie będzie można również korzystać z rowerów miejskich.  

Zgodnie z najnowszymi zaleceniami rządu dotyczącymi ograniczenia dostępów do parków, od środy 1 kwietnia 2020, zostanie zamknięty Park im. F. Chopina w starej części Konina. Mieszkańcy nie będą też mogli korzystać z rowerów miejskich, które od początku marca br. były znowu dostępne. Na razie jednak, zgodnie z zaleceniami rządu, aby ograniczyć kontakty i aktywności, nie będą do dyspozycji mieszkańcow. To efekt nanjnowszych obostrzeń w walce z koronawirusem. 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:park miejski,   park Chopina zamknięty,   rower miejski,   koronawirus,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO