WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Rośnie liczba osób w kwarantannie. Wracają z zagranicy

Dodano: 1.04.2020 14:56
Źródło: LM.pl

Liczba osób zakażonych koronawirusem w Koninie i powiecie konińskim pozostaje bez zmian. Zwiększyła się natomiast liczba osób objętych kwarantanną.

Z informacji przedstawionych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie wynika, że w mieście i powiecie stwierdzono do tej pory trzy przypadki zakażenia koronawirusem. Hospitalizowanych jest 14 osób, a kwarantanną objętych 1159 osób, w tym 28 z kontaktu i aż 1131 granicznych.

W izolacji domowej jest 21 osób, a 16 osób objęto nadzorem epidemiologicznym.

  • Konin. Rośnie liczba osób w kwarantannie. Wracają z zagranicy

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

ja nie będę miała skrupułów . jeżeli będę wiedziała że chodzi taki co przyjechał z zagranicy zgłaszam do sanepidu
Dodano: 1.04.2020 16:18    Przez: ~Ola
JA TEŻ!
Dodano: 1.04.2020 16:53    Przez: ~konin
avatar Ano zachciało się baletów za półdarmo za granicą... Dziękujemy za przywiezienie nam pamiątki w postaci koronawirusa!
Dodano: 1.04.2020 17:41    Przez: Dona Regan
mam tylko nadzieję, że nikt nie jest na tyle nieodpowiedzialny żeby wracać z zagranicy, spędzać kwarantanne w swoim domu rodzinnym i narażać swoich członków rodziny, kwarantanna my sens tylko i wyłącznie gdy jest spędzana w samotności i pod pełnym nadzorem- w specjalnie wyznaczonych hotelach czy ośrodkach, dopóki tak nie będzie wszyscy narażeni będziemy na ryzyko zarażenia na codzień
Dodano: 1.04.2020 18:46    Przez: kwarantanna
Cyganeria i pomywaczki wracają z niemiec, eurasy w portfelu i zaraza nadchodzi do Konina.
Dodano: 1.04.2020 18:54    Przez: gembird12

KOMENTARZE

ja nie będę miała skrupułów . jeżeli będę wiedziała że chodzi taki co przyjechał z zagranicy zgłaszam do sanepidu
Dodano: 01.04.2020 16:18    Przez: ~Ola
avatar Ciekawe, czy przed wyjazdem zrobili im testy na coronavirusa, bo ponoć tylko w Polsce nie robią. Takie Niemcy, Francja, Holandia, Belgia to prawdziwy zachód i Bruksela pod nosem. Tam to testów ile zapragniesz i wystarczy tylko chcieć.
Dodano: 01.04.2020 21:21    Przez: Józef Bąk
JA TEŻ!
Dodano: 01.04.2020 16:53    Przez: ~konin
avatar Ano zachciało się baletów za półdarmo za granicą... Dziękujemy za przywiezienie nam pamiątki w postaci koronawirusa!
Dodano: 01.04.2020 17:41    Przez: Dona Regan
mam tylko nadzieję, że nikt nie jest na tyle nieodpowiedzialny żeby wracać z zagranicy, spędzać kwarantanne w swoim domu rodzinnym i narażać swoich członków rodziny, kwarantanna my sens tylko i wyłącznie gdy jest spędzana w samotności i pod pełnym nadzorem- w specjalnie wyznaczonych hotelach czy ośrodkach, dopóki tak nie będzie wszyscy narażeni będziemy na ryzyko zarażenia na codzień
Dodano: 01.04.2020 18:46    Przez: kwarantanna
Uwierz mi, że cała masa ludzi odbywa kwarantanny w swoich mieszkaniach w blokach, w wieżowcach. Jedną panią spytałem o to tydzień temu, to mi powiedziała, że syn ma kwarantannę bo przyjechał z Hiszpanii, natomiast ona chodzi do pracy z mężem.
Dodano: 02.04.2020 07:13    Przez: Romek Ress
Cyganeria i pomywaczki wracają z niemiec, eurasy w portfelu i zaraza nadchodzi do Konina.
Dodano: 01.04.2020 18:54    Przez: gembird12
nie wszyscy są tam pomywaczkami są tam lekarze , rehabilitacji , inżynierowie i wiele wykształconych ludzi .
Dodano: 01.04.2020 19:09    Przez: ~Ola
wykształceni według Oli którzy świadomie naraził innych na chorobę przez swoją głupotę!!!! Jedną pustą Tokarczuk już mamy nominuję Ola jako kolejną
Dodano: 02.04.2020 13:44    Przez: ~Bobek dla Oli
Bobek mam prośbę czytaj ze zrozumieniem . Nie napisałam że przyjeżdżają tylko że tam pracują nie tylko pomywaczkii ,a tak na marginesie to żadna praca nie hańbi .
Dodano: 02.04.2020 22:24    Przez: ~Ola