WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Aktualne dane konińskiego sanepidu dotyczące koronawirusa

Dodano: 3.04.2020 12:47
Źródło: LM.pl

Liczba zakażonych koronawirusem mieszkańców Konina i powiatu konińskiego nie zmieniła się. Rośnie liczba osób objętych kwarantanną.

Najświeższe dane Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie mówią o potwierdzonych trzech przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Na godz. 12.00 hospitalizowanych jest 6 osób, objętych izolacją domową jest 9 osób, a nadzorem epidemiologicznym – 11 osób. Natomiast osób objętych kwarantanną jest 1402, z czego 24 osoby z kontaktu, a 1378 – granicznych.

Koniński sanepid informuje, że prób w kierunku koronawirusa pobrano 150, a wykonano 114 (11 ujemnych, 3 dodatnie). Na wynik oczekuje 36 osób.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO