WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koninianie w "Kwarantańcu" polskich choreografów i tancerzy

Dodano: 5.04.2020 14:16
Źródło: LM.pl
  • Koninianie w "Kwarantańcu" polskich choreografów i tancerzy

„Kwarantaniec”. Polscy tancerze i choreografowie nagrali teledysk siedząc w domach. Wśród nich jest też konińska reprezentacja.

W przedsięwzięciu wzięło udział 157 polskich choreografów i artystów tańca, którzy pozostając w izolacji połączyli się w tańcu. Ponad piętnastominutowy teledysk ogląda się z zapartym tchem. - Jest nas wielu, jesteśmy różnorodni i dzielimy się naszą pasją: sztuką tańca. Taniec łączy! Zatańcz z nami! - zachęcają pomysłodawcy akcji.

Wśród znanych nazwisk występujących w teledysku nie zabrakło koninian. W teledysku można zobaczyć Katarzynę Łapaj i Kingę Furmaniak z Konińskiego Teatru Tańca oraz Dariusza Intrysa z Konińskiego Domu Kultury. Zobaczcie jak #taniecłączy

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO