WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Oddział wewnętrzny wznawia pracę. Jedna osoba czeka na wyniki

Dodano: 15.04.2020 10:39
Źródło: LM.pl

Wyniki na obecność koronawirusa zdecydowanej większości pacjentów i personelu oddziału wewnętrznego konińskiego szpitala okazały się ujemne. Dziś oddział wznawia pracę.

Oddział wewnętrzny konińskiego szpitala był jednym z trzech zamkniętych w zeszłym tygodniu. Do pracy wróciły już oddziały chorób płuc i dziecięcy, pacjenci i personel oddziału wewnętrznego musieli najdłużej czekać na wyniki badania na obecność koronawirusa. Te na szczęście okazały się ujemne dla większości osób przebywających na oddziale. Na wyniki czeka już tylko jedna osoba.

Oddział powoli wznawia pracę. - Powoli przejmujemy pacjentów, którzy byli w innych oddziałach, a powinni być na wewnętrznym. Będziemy też przyjmować ostre przypadki - informuje Maria Wróbel, naczelna pielęgniarka konińskiej placówki.

Obecnie na oddziale zakaźnym szpitala w Koninie przebywa dziesięciu pacjentów. Jeden ze zdiagnozowanym koronawirusem, a czterech oczekujących na wyniki. Na rezultaty badań oczekuje ponadto osiem osób leczonych ambulatoryjnie.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:szpital,   oddział wewnętrzny,   epidemia,   koronawirus,   Maria Wróbel

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO