WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Magistrat tylko dzisiaj wydał ok. 2000 pakietów dla seniorów

Dodano: 16.04.2020 15:55
Źródło: LM.pl

Około 2000 pakietów dla seniorów rozdano dzisiaj w Koninie. Kolejne będą gotowe do dystrybucji już po weekendzie.

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Koninie wydał dzisiaj indywidualnie mieszkańcom, ale też przez straż miejską i różnego rodzaju organizacje około 2000 pakietów zawierających maski ochronne oraz rękawiczki jednorazowe. Jak informuje magistrat, kolejne pakiety  dla konińskich seniorów będą gotowe w nadchodzący poniedziałek.

Prezydent Piotr Korytkowski podkreśla również, że dzięki wsparciu Konińskiego Banku Żywności, do policjantów, strażaków i ratowników medycznych dostarczono dwie palety żywności.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO