WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kępa. Nocny pożar domku letniskowego. Spalił się drewniany dach

Dodano: 24.04.2020 11:26

W miniony czwartek, 23 kwietnia 2020 r. około godz. 23.30 doszło do pożaru domku letniskowego w miejscowości Kępa, gmina Ślesin.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono silne zadymienie wewnątrz drewnianego domku letniskowego. Ponadto dym wydobywał się spod dachu. Działania strażaków polegały na odłączeniu zasilania w budynku oraz na podaniu wody na palący się domek. Następnie przeszukano budynek w celu wykluczenia osób poszkodowanych. Dalsze działania polegały na wycięciu palących się elementów drewnianych dachu oraz ich dogaszeniu.

W akcji ratowniczej brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 1 w Koninie oraz druhowie z OSP Licheń Stary i OSP Wąsosze. 

Fot. PSP w Koninie 

  • Kępa. Nocny pożar domku letniskowego.Spalił się drewniany dach

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Konin,   OSP Licheń,   pożar domku letniskowego,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO