WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Oszuści podszywają się pod pracowników socjalnych MOPR

Dodano: 28.04.2020 17:53
Źródło: LM.pl

Koniński magistrat ostrzega przed oszustami podszywającymi się pod pracowników socjalnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Niestety w mieście pojawiły się nieuczciwe osoby próbujące wykorzystać sytuację epidemii. Oszust podszył się pod pracownika socjalnego konińskiego MOPR i przekonywał starszą osobę do pokazania pieniędzy. - Informujemy, że zanim pracownicy socjalni pojawią się z wizytą, dzwonią i umawiają się na konkretny dzień i godzinę. Podają też swoje imię i nazwisko. Proszą, by – jeśli to możliwe - podczas wizyty obecny był ktoś z Państwa rodziny. Zawsze mają przy sobie legitymację służbową, o której okazanie można poprosić – informuje prezydent Piotr Korytkowski.

W razie wątpliwości można skontaktować się z kierownikiem pracowników socjalnych MOPR, pod numerem telefonu (63) 24-99-629.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO