WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Sakura nie zawiodła. Pięknie kwitnąca wiśnia na terenie muzeum

Dodano: 3.05.2020 09:02

W tym roku, z powodu pandemii i zamkniętego dla zwiedzających muzeum w Koninie, nie dane nam obserwować kwitnącej wiśni.

Dokładnie rok temu, w majówkę, mogliśmy podziwiać ten żywy „eksponat” Muzeum Okręgowego w Koninie, czyli imponującą sakurę  i po raz pierwszy świętowaliśmy dzień hanami - japońskie święto podziwiania kwitnących wiśni. - Marzyliśmy, by w tym roku również świętować hanami wspólnie, ale ponieważ to niemożliwe, przygotowaliśmy kilka ujęć, które przeniosą Was na różowy, puchaty dywan, rozpościerający się pod sakurą – napisali na swojej stronie pracownicy MOK.

Zobaczcie, jak w tym roku wygląda to pięknie kwitnące drzewo.

Fot. Muzeum Okręgowe w Koninie 

slajd 1 z 7
NASTĘPNY SLAJD

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Muzeum Okręgowe Konin,   MOK,   sakura,   kwitnąca wiśnia,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar Jadąc przez Konin widzę pnie ściętych drzew albo betonową zabudowę, kiedyś ukrytą za koronami drzew. Szkoda, że tylko w muzem możemy napawać się normalnością. Komu na tym zależy, by takie widoki w Koninie były "historią"?
Dodano: 3.05.2020 09:26    Przez: Józef Bąk

KOMENTARZE

avatar Jadąc przez Konin widzę pnie ściętych drzew albo betonową zabudowę, kiedyś ukrytą za koronami drzew. Szkoda, że tylko w muzem możemy napawać się normalnością. Komu na tym zależy, by takie widoki w Koninie były "historią"?
Dodano: 03.05.2020 09:26    Przez: Józef Bąk
avatar W tej chwili nie jest jeszcze źle. Zaczekaj aż w Koninie zaczną montować nadajniki 5G, wtedy dopiero zacznie się wycinka wszystkiego co może zakłócić "jakość" sygnału.
Dodano: 03.05.2020 12:28    Przez: Solam Veritatem
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO