WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Radni zabezpieczyli środki na przebudowę przedszkola w Licheniu

Dodano: 4.05.2020 18:55
Źródło: LM.pl

Jeden oddział przedszkolny więcej w Licheniu Starym. Placówka ma zostać rozbudowana. Są już na to zabezpieczone pieniądze w budżecie gminy Ślesin.

Przebudowa obecnego przedszkola w Licheniu z dobudowaniem kolejnych pomieszczeń, wymianą ogrzewania i budową zaplecza dla Klubu Sportowego „Strażak“ została wpisana do projektu budżetu gminy w ubiegłym roku.

- To zadanie będzie realizowane w dwóch latach. W tym roku zaczynamy i termin zakończenia przebudowy samego przedszkola to wrzesień tego roku. Zakończenie całości to wiosna przyszłego roku – mówi Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina.

Do przetargu na realizację inwestycji stanęło czterech oferentów. Najniższa oferta opiewa na 1 mln 850 tys. zł. W tegorocznym budżecie gminy zabezpieczone na to zadanie jest 500 tys. zł, natomiast w przyszłorocznym – 400 tys. zł. Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Ślesinie te kwoty się zwiększyły. W tym roku ze środków gminy przeznaczony zostanie 1 mln zł, a w przyszłym roku pozostała potrzebna kwota.

fot. facebook/Przedszkole w Licheniu Starym

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO