WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kolejny przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie tureckim

Dodano: 7.05.2020 21:28
Źródło: LM.pl

Mieszkanka powiatu tureckiego wśród kolejnych dwóch zakażonych mieszkańców Wielkopolski. To już 1640 przypadków zachorowania w regionie.

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu odnotował nowe dwa potwierdzone przypadki zakażenia COVID-19. To 46-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego oraz 37-letnia mieszkanka powiatu tureckiego. Obie te osoby przebywają w izolacji domowej. Z najnowszego raportu wynika także, że powodu koronawirusa zmarła 80-letnia mieszkanka Kalisza, która leczona była w szpitalu zakaźnym przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu.

Do tej pory w Wielkopolsce odnotowano 1640 przypadków zakażeń COVID-19, w tym 105 osób zmarło, a 475 osób wyzdrowiało. Aktualnie w całym województwie hospitalizowane są 272 osoby, poddanych izolacji lub kwarantannie – 11 097 osób, a objętych nadzorem epidemiologicznym – 306 osób.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO