WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Stare Miasto. Sprzęt komputerowy „Zdalna szkoła” trafił do gminy

Dodano: 8.05.2020 08:14

Z projektu "Zdalna szkoła" skorzystała także gmina Stare Miasto dokonując zakupu 25 laptopów wraz
z oprogramowaniem oraz 2 tabletów na łączną kwotę  69 780,98 zł.

Sprzęt komputerowy przekazany został sześciu gminnym szkołom podstawowym: w Barczygłowie, Liścu Wielkim, Modle Królewskiej, Starym Mieście, Żychlinie i Żdżarach. Zakupiony sprzęt ma ułatwić uczniom i nauczycielom nauczanie na odległość.

- Zamknięcie szkół na wiele tygodni wymusiło nowe standardy prowadzenia zajęć lekcyjnych. Uczniowie nie zasiadają teraz w szkolnych ławkach tylko przed komputerami. Sytuacja z jaką się zmagamy niewątpliwie przyśpieszyła edukację informatyczną całego społeczeństwa, gdyż większość z nas musi dużą część pracy i aktywności zawodowej wykonać zdalnie i na odległość. Dlatego też mam nadzieję, że ten zakupiony i przekazany sprzęt przyczyni się do jeszcze większego podniesienia poziomu jakości kształcenia – mówi Janusz Frysiak, zastępca wójta. - Projekt ,,Zdalna szkoła” umożliwi pomoc najbardziej potrzebującym uczniom z terenu naszej gminy.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Stare Miasto,   zdalna szkoła,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO