WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

PiS i Solidarna Polska z kwiatami w 75 rocznicę zakończenia wojny

Dodano: 8.05.2020 11:50

Przedstawiciele PiS i Solidarnej Polski, 8 maja, w rocznicę zakończenia II wojny światowej, złożyli kwiaty pod tablicami pamiątkowymi na placu Wolności w Koninie.

- Takie mamy czasy i musimy się do nich jakoś dostosować – powiedział o czasach pandemii Zenon Chojnacki, wiceprzewodniczący Rady Miasta Konina. Cała delegacja przybyła na tę skromną uroczystość w przepisowych maseczkach. - Całe szczęście, że coraz lepiej znamy historię i tak prawdę mówiąc 8 maja 1945 roku było zakończenie wojny, ale pewnie z dużym znakiem zapytania. Wiemy, że to zakończenie wojny w Europie bo generalnie na świecie zakończyła się dopiero we wrześniu. Jest to taki moment, żeby nie tyle świętować w sposób bardzo uroczysty zakończenie wojny bo tak naprawdę dla Polski oznaczało to rozpoczęcie nowej okupacji. Każda okazja, żeby uczcić tych, którzy walczyli o wolną Polskę, którzy oddali życie, jest dobra i dlatego tutaj jesteśmy. 

Z wiązankami i zniczami pojawiła się delegacja radnych miejskich z klubu PiS, Klubu Gazety Polskiej, przedstawiciele Solidarnej Polski w Koninie. Kwiaty złożono pod tablicami, ale jak powiedział Zenon Chojnacki, przed budynkiem, gdzie zginęły pierwsze ofiary II wojny światowej. - Jesteśmy, aby uczcić tych wszystkich, którzy zginęli – powiedział Z. Chojancki.

 

slajd 1 z 12
NASTĘPNY SLAJD

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:PiS Konin,   Zenon Chojnacki,   Klub Gazety Polskiej,   Solidarna Polska,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Typowa krytyka sfrustrowanego maluczkiego.To może powiedz mądralo co w zamian tego co krytykujesz?Zaproponuj coś co nie zniszczy naszej cywilizacji i Polski.
Dodano: 9.05.2020 08:14    Przez: Tadzio PLum

KOMENTARZE

Pisowcy złodzieje!!!!!!!
Dodano: 08.05.2020 12:57    Przez: Tylko nie pisss
A co Ci ukradli. Więcej szczegółów chłopie, a nie rzucać obelgami bez pokrycia
Dodano: 08.05.2020 21:27    Przez: ~Ola
avatar oni po prostu biorą sobie , bo im się należy...
Dodano: 09.05.2020 05:00    Przez: zx
1 Maja nie, 2 maja nie, 3 maja nie i ocknęli się dopiero 8 maja, żeby świętować bo okrągłą rocznicę. Nie dziwota, że wyborów nie zdążyli zorganizować, bo maj był za krótki, a powinien mieć z 60 dni. Pis - owcy czego się dotkną, to jak król Midas zamieniają w złoto... głupców.
Dodano: 08.05.2020 14:08    Przez: Felek Stankiewicz
Tak,okupacja jeszcze się nie skończyła-od tysiąca lat Watykan doi z nas kasę, uprzednio zniszczywszy naszą kulturę i niezależne myślenie.
Dodano: 08.05.2020 15:33    Przez: Grzech Walerian
Typowa krytyka sfrustrowanego maluczkiego.To może powiedz mądralo co w zamian tego co krytykujesz?Zaproponuj coś co nie zniszczy naszej cywilizacji i Polski.
Dodano: 09.05.2020 08:14    Przez: Tadzio PLum
Skandynawski model państwa-społeczeństwo jest pracodawcą zarządzających,a ci liczą się z pracodawcą,są wzajemnie w stałym kontakcie.I to co najbardziej lubię-prezydent jeździ rowerem do pracy,mieszka w bloku,pracuje w biurze,lata zwykłym samolotem, chodzi sam na zakupy,żadnych vip-ów. Ale oni pogonili papistów już 500 lat temu.
Dodano: 09.05.2020 10:45    Przez: Grzech Walerian
Grzech Walerian.Przecież piszesz o Komunizmie.Prezydent na rowerze...to się uśmałem.
Dodano: 09.05.2020 19:42    Przez: Tadzio PLum
pis i solidarna polska- nie wstyd im przyznawać się do tych ugrupowań ? a w solidarnej polsce jest pan Popkowski- wszyscy oni są odpowiedzialni za pisowskie państwo z dykty , i zrzutki na państwo przez obywateli i promowanie się na epidemii jak pan Popkowski to czyni
Dodano: 08.05.2020 19:50    Przez: xxx
Czytam te komentarze i już wiem.Anonimowość w internecie daje możliwość wypowiedzi tchórzom i frustratom wyrzucania swoich fobii.Ktoś kto,obrzuca innych obelgami nigdy nic nie zrobił(po za klawiaturą)w celu zmiany tego co mu się nie podoba.Leniwi tchórzliwi "wypisywacze",a raczej pyskacze!! Wiecie ,że to co robicie służy rozbijaniu naszej jedności i zastrasza innych? Redakcjo LM...proszę o weryfikowanie wszelkich komentarzy zawierających słowa uznawane za karalne!Przypominam,że słowo "ZŁODZIEJE" zasługuje na ściganie i to powinno wyjść z Waszej strony.Dlaczego tolerujecie agresję i obrażanie innych ludzi.
Dodano: 09.05.2020 08:24    Przez: poranny
U ciebie na szczęście obyło się bez wyzwisk...Dalej-stary pisowski zwyczaj chęci cenzurowania niewygodnych ocen,żądanie ścigania inaczej myślących.Błędy ortograficzne i niezrozumienie czytanego tekstu,to już norma.Na koniec-spróbuj zainteresować lokalny PiS inwektywą "złodzieje"-sami cię poproszą,żebyś dał spokój...
Dodano: 09.05.2020 10:32    Przez: Grzech Walerian
No i to piękne imię i nazwisko-"poranny"...
Dodano: 09.05.2020 18:57    Przez: Grzech Walerian
Grzech Walerian.Nie wiem skąd u ciebie stwierdzenie,że jestem PISowcem.Polska jest kolorowa i nie tylko czarno biała.Myślę,że to brak twoich argumentów.Jeżeli PISowcy to złodzieje,to dlaczego nie powiadomisz policji o fakcie kradzieży.Wesz,że zaniechanie,( jeżeli wesz o popełnieniu przestępstwa)podlega karze?Czepianie się ortografii dowodzi ,że TRAFIŁEM CIĘ i że brak argumentów obezwładnia twoje dobre samopoczucie.A teraz jestem perdne se i to nadal ten sam celny strzelec.Zawsze możesz pozbyć się polskiego obywatelstwa i wyjechać do Skandynawii.
Dodano: 09.05.2020 20:02    Przez: p***rnese tu