WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Golina. Samoobsługowa Stacja Naprawy Rowerów przy bibliotece

Dodano: 13.05.2020 15:50
Źródło: LM.pl

Pierwsza Samoobsługowa Stacja Naprawy Rowerów stanęła w Golinie. Burmistrz przychylił się do inicjatywy Młodzieżowej Rady Miejskiej.

Młodzieżowi radni pierwszej kadencji w ubiegłym roku złożyli uchwałę w sprawie zaplanowania i montażu samoobsługowej stacji naprawy rowerów. Teraz udało się ten pomysł zrealizować. Stacja stanęła na placu, w sąsiedztwie Biblioteki Publicznej w Golinie. Można tam napompować koła, przykręcić śrubki, czy naprawić hamulec. Stacja wyposażona została w niezbędne narzędzia, potrzebne do drobnych napraw, a stanęła w miejscu gdzie przecinają się rowerowe szlaki.

- Być może zachęci to osoby w różnym wieku do częstszych wycieczek i wyboru tego środka lokomocji, który jest opcją ekologiczną i prozdrowotną a dla osób poniżej 18. roku życia jedynym możliwym, bez angażowania dorosłych opiekunów – podkreśla Joanna Kukulska z Urzędu Miejskiego w Golinie.

Pomysłodawcy stacji w tym roku kończą swoją dwuletnią kadencję.

fot. UM Golina

 

  • Golina. Samoobsługowa Stacja Naprawy Rowerów przy bibliotece
  • Golina. Samoobsługowa Stacja Naprawy Rowerów przy bibliotece
  • Golina. Samoobsługowa Stacja Naprawy Rowerów przy bibliotece

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO